Běžecký
areál Pustevny

O BAP

Běžecký areál Pustevny z.s. vznikl v roce 2008 na podporu běžeckého lyžování v horském středisku Pustevny v Beskydech. Jedná se o středisko s nadmořskou výškou nad 1000 m.n.m., což mu zajištuje dobré sněhové podmínky v zimním období.

Cílem BAP je úprava a údržba lyžařských stop a správa areálu pro běžecké lyžování. Provozujeme lyžařský stadion se zázemím jak pro tréninky, ale také pro závody. Dále ve spolupráci s Pustevny udržujeme 5 závodních okruhů s homologací FIS.

V roce 2010 vznikl na podporu talentované mládeže ze Zlínského a Moravskoslezského kraje profesionální mládežnický tým na bázi Střediska vrcholového sportu mládeže. Název zůstal shodný – Běžecký areál Pustevny.

Za dobu působení sdružení se podařilo zlepšit tréninkové podmínky a dosáhnout výborných sportovních výsledků u řady mladých sportovců.

Běžecké trati

Aktuální mapa tratí

Trasy upravené v posledních 24 hodinách Trasy upravené před více než 1 dnem a méně než 2 dny Trasy upravené před více než 2 dny a méně než 3 dny Trasy upravené před více než 3 dny a méně než 7 dny Neupravené trasy

Mohlo by vás zajímat

Sponzoři